PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

rollup

O víkendu 12.-14.5. se v Pardubicích konalo nejlépe obsazené druhé kolo ČP v plavání. Z olomouckých plavců si pro medaile doplavaly Barbora Janíčková, která třikrát zvítězila, a to na 50 m znak, 100 m znak (v rekordu oddílu 1:03,09) a 100 m volný způsob. Bronzovou medaili získala Kateřina Pacovská na 800 m volný způsob, plavala v osobním rekordu, na poloviční trati byla čtvrtá. Dále se ve finále představila Kateřina Burianová, ve finále B, pak Milan Šišma a Mark Douglas. Tohoto kola ČP se také zúčastnili, a nejen do počtu, mladí olomoučtí plavci (Švecová, Váverková, Zlámalová, Viktorjeníková E. a Douglas A.)