PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

50m volný způsob Rok
 
Čas
 
Místo
bazén- 25m 
Víťazka Jan (2000) 0:23,22
bazén- 50m
Kladiva Petr (1982) 0:24,20
25m
Adámková Petra (2000) 0:25,88
50m
Adámková Petra (2000) 0:26,73
100m volný způsob    
25m
Víťazka Jan (2000) 0:50,26
50m
Víťazka Jan (2001) 0:52,69
25m
Adámková Petra (2000) 0:56,71
50m
Daňková Tereza (2013) 0:58,12 ORCA Cup, Bratislava
200m volný způsob    
25m
Víťazka Jan (2000) 1:48,49
50m
Víťazka Jan (2002) 1:52,96
25m
Daňková Tereza (2013) 2:05,61  ZMČR Plzeň
50m
Kubalčíková Marcela (1997) 2:06,56
400m volný způsob    
25m
Dub Jiří (2000) 3:48,61
50m
Dub Jiří (2001) 3:58,39
25m
Krempaská Kristýna (2003) 4:20,15
50m
Krempaská Kristýna (2004) 4:28,95
800m volný způsob
25m
Celigueta Mária (2017) 8:54,13 Zimní MČŘ, Plzeň
50m
Celigueta Mária (2018) 9:15,71 ORCA Cup
1500m volný způsob    
25m
Dub Jiří (2002) 15:16,03
50m
Dub Jiří (1998) 15:37,42
25m
---
50m
Neoralová Tereza (2019) 17:50,79  VC Pardubic
50m Prsa    
25m
Maťátko Vojtěch (2019) 0:27,90 Slovakia Cup, Györ
50m
Maťátko Vojtěch (2019) 0:28,36 MSJ Budapešť
25m
Formánková Petra (2011) 0:33,33 Zimní MČR, Chomutov
50m
Formánková Petra (2012) 0:33,78 ORCA Cup
100m Prsa    
25m
Maťátko Vojtěch (2019) 0:59,97 Slovakia Cup, Györ
50m
Maťátko Vojtěch (2019) 1:02,84 MSJ Budapešť
25m
Formánková Petra (2010) 1:11,75 VC Zlína
50m
Formánková Petra (2011) 1:12,36 LMČR Praha
200m Prsa    
25m
Maťátko Vojtěch (2019) 2:14,19 Slovakia Cup, Györ
50m
Maťátko Vojtěch (2019) 2:17,69  MSJ Budapešť
25m
Nejezchlebová Lucie (2010) 2:33,65 VC Brna
50m
Nejezchlebová Lucie (2009) 2:35,80 ZMČR dorostu- Chomutov
50m Motýlek    
25m
Nezdoba Jakub (2013) 0:24,97 Zimní MČR, Plzeň
50m
Víťazka Jan (2001) 0:25,51
25m
Adámková Petra (2000) 0:28,26
50m
Zavadilová Petra (2005) 0:28,7
100m Motýlek    
25m
Nezdoba Jakub (2012) 0:53,85 Zimní MČR, Plzeň
50m
Víťazka Jan (2001) 0:54,85
25m
Kubalčíková Marcela (1997) 1:02,48
50m
Kubalčíková Marcela (1996) 1:03,22
200m Motýlek    
25m
Víťazka Jan (2000) 1:58,61
50m
Víťazka Jan (2003) 2:06,36
25m
Laštůvková Michaela (1999) 2:14,33
50m
Kubalčíková Marcela (1997) 2:16,18
50m Znak    
25m
Němec Ondřej (2012) 0:26,27 Vánoční cena Zlína
50m
Víťazka Jan (2001) 0:27,56
25m
Kubalčíková Marcela (1995) 0:30,35
50m 
Marková Vendula (2004) 0:31,35  
100m Znak    
25m
Víťazka Jan (2000) 0:54,64
50m
Víťazka Jan (2001) 0:58,32
25m
Kubalčíková Marcela (1997) 1:03,35
50m
Kubalčíková Marcela (1996) 1:04,60
200m Znak    
25m
Dub Jiří (2002) 2:03,82
50m
Krejčíř Petr (2018) 2:11,07  ORCA Cup
25m
Kubalčíková Marcela (1997) 2:13,35
50m
Kubalčíková Marcela (1996) 2:16,78
100m Polohový závod    
25m
Víťazka Jan (2002) 0:56,41
25m
Daňková Tereza (2012) 1:06,52 Zimní MČR, Plzeň
200m Polohový závod    
25m
Víťazka Jan (2000) 1:58,35
50m
Víťazka Jan (2001) 2:03,07
25m
Kubalčíková Marcela (1998) 2:24,50
50m
Kubalčíková Marcela (1996) 2:26,08
400m  Polohový závod
25m
Víťazka Jan (2002) 4:16,55
50m
Víťazka Jan (2003) 4:25,23
25m
Fialová Tereza (2005) 5:04,11
50m
Kubalčíková Marcela (1996) 5:06,53
4x 100m volný způsob
25m
Dvorský, Mikota, Daněk, Němec
(2009) 3:29,61 LMČR dorostu- Plzeň
25m
Kyliánová, Mlčochová, Krempaská, Marková
(2003) 3:56,40
4x 200m volný způsob
25m
Levek, Petržela, Víťazka, Viktorjeník
(1994) 8:03,31
25m
Krempaská, Pacáková, Mlčochová, Kyliánová
(2003) 8:38,38
4x 100m Polohová štafeta
25m
Němec, Kozár, Nezdoba, Mikota
(2013) 3:51,4 ZMČR Plzeň
50m
Víťazka, Neuls, Šeránek, Dub
(2001) 4:00,45
50m
Kubalčíková, Zdařilová, Laštůvková, Najdekrová
(1996) 4:32,34

       

Copyright SK UP Olomouc © 2014-2016. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk