PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

rollup

Ve dnech 16. - 19. 12.2021 se v Plzni uskutečnilo Zimní mistrovství ČR juniorů a dospělých. Při neúčasti stále nemocného Vojty Maťátka se naši plavci neztratili. Nejvíce medailí si   vyplavala Barbora Janíčková. Získala celkem čtyři tituly mistra ČR (50 m a 100 m volný způsob, 100 m motýlek a 50 m znak), stříbrná byla na 50 m motýlek. Na 50 m znak zaplavala   osobní a tedy i oddílový rekord. Tereza Neoralová si v kategorii juniorů vyplavala stříbro na 800 m volný způsob a dvakrát bronz na 1500 m a 400 m volným způsobem. Poslední medaili     získala Katka Pacovská, byla to medaile stříbrná v osobním rekordu na 400 m volný způsob, na dvojnásobné trati „vyplavala“ neoblíbenou bramborovou medaili. Smolné čtvrté místo   obsadil v osobním rekordu i Milan Šišma na 50 m prsa. Dále musíme pogratulovat k výborným výkonům juniorům Douglasovi, Halamovi a Martínkové.

Další fotografie ze závodu naleznete na našem FB.