PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

O víkendu 22.10.- 24.10. se ve slovenském Šamoríně konaly velice kvalitně obsazené plavecké závody.

Vojta Maťátko byl na tyto závod nominován do reprezentačního družstva. Nominaci měl na tři starty a plaval výborně. Všechny starty na 50 m, 100 m a 200 m prsa znamenaly "pódium", a také pěkné osobní a tedy i oddílové rekordy. 50 m prsa vyhrál ve výborném čase 0:27,27, na 100 m prsa a 200 m prsa byl třetí s časy 0:59,43 a 2:12,12.

Barbora Janíčková držela statečně "prapor" SKUP, vyhrála 100 m volný způsob, dále byla druhá na 50 m volný způsob 0:24,92, což je nový osobní, a tedy i oddílový rekord, na 50 m motýlek byla opět druhá, ve vyrovnaném osobním a oddílovém rekordu 0:26,69. Poslední stříbrnou medaili si vyplavala na 100 m motýlek.