PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

O víkendu 4.6. - 6.6. se olomoučtí plavci zúčastnili 3.kola Českého poháru v Liberci. Při neúčasti Vojtěcha Maťátka, z důvodu zranění, si nejlépe vedla Barbora Janíčková, která zvítězila ve třech disciplínách. Oddílový rekord vylepšila na 50 m volný způsob, nyní má hodnotu 0:25,84, dále pak byla nejrychlejší na 50 m motýlek a 100 m volný způsob, na poslední zmíněné trati zaplavala nejhodnotnější ženský výkon závodů. Dále byla druhá ve své doplňkové disciplíně 200 m volný způsob. Na stupně vítězů se prosadila také Tereza Neoralová, která byla třetí na 400 m volný způsob. Ve "velkém" finále plavala i Katka Pacovská 400 m a 800 m volný způsob a Milan Šišma 50 m prsa. V "malém" finále plaval Milan Šišma 100 m prsa a Maxwell Gaul 100 m volný způsob.