PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

Maťátko mistr ČR, Krejčíř třetí

Ve dnech 13.12.-16.12.2018 se v Plzni uskutečnilo společné Zimní Mistrovství České republiky dorostu a dospělých v plavání. Z našeho oddílu startovalo pět plavců. V kategorii dospělých se na stupně vítězů prosadil Vojtěch Maťátko50 m prsa zaplaval za 28,31 a obsadil 3. místo. Jelikož je Vojta věkem ještě dorostenec na stejné trati získal titul MISTRA ČR staršího dorostu. V kategorii mladšího dorostu získal medaili Petr Krejčíř v disciplíně 50 m volný způsob v čase 24,16 .  Do první desítky ve své věkové kategorii prosadila i Tereza Neoralová na 400 VZ byla šestá a na 200 VZ devátá.