PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

rollup

V sobotu 20.4. se konal Jarní krajský přebor nejmladšího žactva v Prostějově a ve Zlíně se sešli nejstarší plavci na Mistrovství ČR masters.

Prostějov- Závodů se zúčastnilo takřka 60 mladých plavů našeho oddílu. Ve svých věkových kateoriích získali spoutu medailí. Na stupínku nevyššíim se ve svých kategioriích umístili: Adolfová Annie, Bartalos Štěpán, Damková Zoe, Greplová Zuzana, Háp Kristián, Hudeček Sebastian, Kroner Vilém, Kuxová Kateřina, Maslaňák MArtin, Mathias Petr, Niklová Simona, Pokorný Sebastian, Svobodová Ema, Šilhová Anna, Šprencová Anna, Šprecová Sophie, Veselý David, Martin a Peter. Gratulujeme

Zlín – Na startu se předvedlo 9 plavců ze olomoucké skupiny Masters. Nejstarším členem výpravy byl čestný prezident SKUP Olomouc pan RNDr. Ladislav Bank, který se objevil na trati 50 m znak a své kategorii 80 -85 let zvítězil. Za zmínku rovněž stoji i druhé místo ve štafetě ve složení Marek Ošťádal, Dalibor Petr, Marcel Orlich a Jakub Navrátil. Jak si můžete všimnout na fotografiích v galerii, tak si medaile ve svých kategoriích vyplavali prakticky všichni členové této velmi úspěšné výpravy. Rovněž všem gratulujeme.