PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

olomoucV sobotu 9.4. se Brně na bazéně za Lužánkami uskutečnil další ročník Ceny Brněnského draka. Z olomouckých plavců se těchto závodů zúčastnilo devatenáct plavců z řad staršího žactva a juniorů.

Na stupně vítězů se prosadili: Jakub Zdražil v disciplíně 50 m prsa, obsadil 2. místo v čase 0:37,7. Bronzovou medaili získal na 200 m prsa v čase 3:05,63. Matouš Crhonek získal svou medaili za 50 m znak v čase 0:38,38 Další bronzovu medaili si vyplavala také Valerie Svetková v disciplíně 50 m znak v čase 0:40,65. Většina olomouckých plavců si vytvořila nové osobní rekordy. Více foto na FB