PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

rollup

V pátek a sobotu 1. a 2. října se v Kopřivnici konala Velká cena města Kopřivnice. Olomouckých plavců se zúčastnilo celkem 18. V jednotlivých kategoriích naši plavci získali celkem 12 medailí. Na první místo se prosadili: 2x Tereza Neoralová v disciplínách 400 a 800 m volný způsob,  Marek Halama na 100 m znak a Jakub Zdražil na 100 m prsa. Medaile získali také: Barbara Půrová, Ema Viktorjeníková, Matěj Crhonek a Maxwell Gaul.
Tereza Neoralová předvedla na trati 400 m volný způsob výkon 4:30,92, získala tedy 643 bodů a tento bodový výkon byl nejlepším výkonem juniorek. Další krásný výkon předvedla i Barbara Půrová rovněž na 400 m volný způsob, osobní rekord 4:47,58 byl ohodnocen 538 body a Barbaře přinesl třetí místo v bodovací soutěži starších žaček.
Poháry za nejbodovanější výkony ve svém ročníku získali: Anna Martínková 2. místo za 200 m VZ 2:19,2 (449b) a Marek Halama 3.místo za výkon na 200 m VZ 2:03,98 (514b)
Všem našim plavcům blahopřejeme k novým osobním rekordům, získaným medailím a pohárům.