PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

Klimovičová brala bronz

O uplynulém víkendu 7.- 8. prosince se uskutečnily vrcholné soutěže zimní sezóny v krátkém bazénu pro kategorii 12ti-14ti letých žáků.  FOTOGALERIE

12ti letí, Prostějov

Do Prostějova se kvalifikovaly dvě plavkyně. Na stupně vítězů se prosadila Anita Klimovičová na trati 200 m motýlek v novém osobním rekordu 2:48,55. Na poloviční trati 100 m motýlek ji na stupně vítězů chybělo 8 desetin sekundy a v čase 1:14,18 skončila čtvrtá. Do první desítky se dvakrát prosadila i Barbara Půrová  na tratích 100 m a 200 m volný způsob.

VÝPIS VÝSLEDKŮ

13ti letí, Kopřivnice

V Kopřivnici se představili tři olomoučtí plavci. Do první desítky se probojovala Katka Pacovská na trati 800 m volný způsob. Katka byla do závodu zařazena jako náhradník, tedy jako osmnáctá. Zlepšením osobního rekordu o 23 sekundy na 9:58,58 ji posunulo až na osmou příčku.

14ti letí, Mladá Boleslav

Čtyři plavci odcestovali do Středočeského kraje. Nejlépe si v Mladé Boleslavi vedl Milan Šišma, který doplaval na trati 100 m prsa na čtvrtém místě v osobním rekordu 1:10,87. V první desítce se umístili i obě chlapecké štafety na 4x50 m volný způsob a 4x50 m polohový závod ve složení Bajorek Matěj., Douglas Mark., Havlena Matouš a Šišma Milan.