PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

V sobotu 20.10. se v Prostějově uskutečnil 16. ročník Velké ceny Prostějova. Na kvalitně obsazeném závodě, pro kategorii žactva, se předvedlo 14 olomouckých  plavců. Na stupínek nejvyšší vystoupili: Tadeáš Přindiš, který v disciplíně 200 m VZ zvítězil výkonem 2:04,77, na stovce doplaval za svým oddílovým kolegou druhý, Max Gaul zvítězil na zmiňované trati 100 m VZ v čase 0:58,39, další medaile přidal v disciplínách 200 m VZ a 200 m Z stříbra a bronz získal na trati 100 m Z. Na druhé místo se ve svých disciplínách prosadili: Kateřina Sedláčková 100 m a 200 m M, Mark Douglas 200 m M, Milan Šišma na trati 200 m P. Bronzovou medaili si domu odvezli: Matěj Bajorek, Jakub Kratochvíl, David Lébl 2x