PLAVÁNÍ OLOMOUC

SK UP OLOMOUC

Fan Club

Partneři

HLAVNÍ PARTNEŘI
znak OLK znak mesta
 PARTNEŘI
logo olterm
czpz office barvy

Aktuality ČSPS

Cenu města obdržel člen oddílu
V Moravském divadle se 14. června 2012 uskutečnil slavnostní večer udílení cen význačným osobnostem spjatých s městem Olomouc. V letošním 15. ročníku obdržel cenu bývalý vynikající plavec, reprezentant ČSR v plavání a dlouholetý prezident oddílu plaveckých sportů RNDr. Ladislav Bank. 
Blahopřejeme výkonný výbor OPS.
Velká cena Olomouce v plavání má za sebou úspěšnou premiéru
Olomouc - Novou kapitolu začal psát olomoucký Memoriál Jana Opletala v plavání. Závod opustil tradiční listopadový termín a od letošního roku probíhá také jako Velká cena Olomouce. Její první ročník hostil olomoucký plavecký bazén.

Daňková získala zlato a stříbro na ORKA Cupu

Ve čtvrtek odcestovala do Bratislavy osmičlenná výprava olomouckých plavců na největší meeting pořádaný na Slovensku. Největší hvězdou letošního 13. ročníku byl keňský plavec a olympijský rekordman Jason Dunford. V konkurenci 60-ti oddílů ze 12-ti zemí světa se náš oddíl rozhodně neztratil. Dvanáct finálových účastí a zlatá či stříbrná medaile Terezy Daňkové je jasnou odpovědí.

Olomoučtí plavci brali medaile
O víkendu 19.- 20. března se v Českých Budějovicích konalo první kolo Českého poháru v plavání 2011. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 240 plavců ze 40 oddílů České republiky, Chorvatska, Maďarska a Slovinska.  Byl tak početně lépe obsazen než loňský ročník.  Z olomouckého oddílu se zúčastnilo závodů celkem osm plavců pod vedením trenéra Dušana Viktorjeníka.
Formánková a Nejezchlebová ovládly v Ostravě stovku prsa
Do nedělního finále se probojovalo celkem pět olomouckých plavců. Nejezchlebová na 200 m prsa, Formánková na 50 m prsa a Dvorský na 50 m volný způsob z prvních míst, Formánková na 200 m prsa z místa druhého, Daněk na 100 m prsa z místa třetího, tuto čtveřici plavců doplnil Němec v disciplíně 200 m volný způsob z pátého místa.

       

Copyright SK UP Olomouc © 2014-2016. All Rights Reserved.